Specialista statistického zpracování dat

Вакансия от 2 августа 2022
  • User name Продажи, клиент-менеджмент
  • Address Чехия
  • Contact person Mariia
    Показать телефон
  • Без опыта
  • Полная занятость

Условия работы

Budete pracovat na zajímavých výzkumech pro široké portfolio klientů od retailových prodejců, přes bankovní instituce až po kulturní oblast veřejného sektoru

Zaškolíme Vás a seznámíme s tím, jak to v oboru chodí

Poskytneme Vám zázemí společnosti s českým vedením, vlastním internetovým panelem respondentů (Český národní panel) a mezinárodním působením – jak v rámci našich poboček na Slovensku a v Bulharsku, tak celosvětově v rámci společnosti Nielsen

Najdete u nás přátelský kolektiv, který spolu rád tráví čas i mimo pracovní dobu – i když je nás skoro 200, zachováváme si ducha rodinné firmy :)

Benefity v podobě možnosti HOMEOFFICE, sportovní karty MultiSport, zajištění lékařské péče, zdravotního volna / sick days, pracovního mobilu a příspěvku na stravování

Задачи

Hlavní náplní práce je zpracování dat z našich výzkumů, jak napovídá název pozice. To znamená formálně připravovat dotazníky a po uzavření výzkumu zpracovávat odpovědi do „srozumitelné“ formy (tabulky, prezentace…) podle požadavků klientů.

Требования к соискателю

Vysokoškolské vzdělání, ale nepohrdneme ani kvalitním středoškolským s maturitou :)

Pracovitost, přemýšlivost a iniciativní přístup k práci

Kladný vztah k číslům a analytické myšlení

Výborná znalost práce s Excelem

Náš tým funguje na principech férovosti a pečlivosti a každodenní úkoly plníme ve stanovených termínech. Zapadnete k nám? :)

Дополнительная информация

Вакансия взята из открытых источников. LCWork размещает ее на своем сайте только для ознакомления и не несет ответственности за ее актуальность. Ответы на вакансию принимаются только через прямые контакты с работодателем, указанные в ее описании. Все уточнения и запросы вам необходимо адресовать работодателю.

Источник prace.cz